Antwerpsesteenweg 263 - 2800 Mechelen
Tel. 015 28 61 00 - Fax 015 28 61 02

Routebeschrijving

Algemeen Directeur
Marcel HERMANS

Directie
An CASSIERS (Personeelsdirecteur)
Koen CEULEMANS (Financieel Directeur)
Hilde BUELENS (Directeur Farmaceutica)

Diensthoofden
Magazijn: Lieven PEETERS
Informatica: Karin VERCAMMEN
Tarifering: Apr. Lode VAN OBBERGEN
Wetenschappelijke Informatiedienst: Apr. Chantal LEIRS


 
Algemeen 015 28 61 00 015 28 61 01 info@escapo.be
Aankoopdienst 015 28 61 11 015 28 61 02 aankoopdienst@escapo.be
Boekhouding 015 28 61 00 015 29 07 84 boekhouding@escapo.be
Informatica 015 28 61 09 015 28 61 28 informatica@escapo.be
Signalitiek 015 28 61 12 015 28 61 02 signalitiek@escapo.be
Magazijn Farma 015 28 61 00 015 28 61 31 magazijn@escapo.be
Tarifering 015 28 61 19 015 28 61 25 tarificatie@escapo.be
Terumo 015 28 61 21 015 28 61 32 terumo@escapo.be
Wit-Gele Kruis 015 28 61 20 015 28 61 03 wgk@escapo.be
Herstellingen 015 28 61 27 015 28 61 03 herstellingen@escapo.be
Wet. informatiedienst 015 28 61 06 015 28 61 04 wid@escapo.be
Klantendienst
   Farmaceutica 015 28 61 34 015 28 61 37
   Hulpmiddelen 015 28 61 36 015 28 61 33 hulpmiddelen@escapo.be
   Promotie 015 28 61 35 015 28 61 37
Escapo C.V. - Antwerpsesteenweg 263, 2800 Mechelen - Tel.: 015/28.61.00 - Fax.: 015/28.61.02